sosyal medya

Sosyal Medya Danışmanlığı ve Yönetimi

Kişi ya da kurumların dijital platformlarda düşüncelerini yazılı ya da görsel olarak ifade etmesine sosyal medya adı verilir. Özgür bir paylaşım alanı olarak her geçen gün daha fazla kullanılan sosyal medya, bu özelliğiyle markalar için de bir reklam ve tanıtım aracıdır.

Kullanıcılar birden fazla platformda düşüncelerini paylaşabildikleri gibi farklı hesapları takip ederek fikir alışverişi yapma fırsatını da elde eder. Durum böyle olduğunda özellikle markaların hesaplarının kurumsal ve alanında deneyimli ekipler tarafından yönetilmesi ve denetlenmesi zorunlu bir hal almıştır.

Sosyal Medya ve Geleneksel Medya Arasındaki Farklar Nelerdir?

Geleneksel medya, sosyal medyanın tersine kontrol altındadır. Bugün, dijital platformlar; gazete, dergi, televizyon ve film gibi geleneksel mecraya göre daha fazla tercih edilmektedir. Geleneksel medyada yazılı içeriklere müdahale edilmez. Buna karşılık sosyal medya içerikleri değiştirilebilir ve yoruma açıktır. Kullanıcı ile etkileşimi artıran, içerik geliştiren, reklam yönetimi yapan ve sosyal medyanın gücünü artıran çalışmalarla ürün veya hizmetlerinize daha kolay erişim imkanı sağlayabilirsiniz.

Sosyal medya reklamlarıbelli bir bütçeyle ürün ve hizmetlerin geniş kitlelerle buluşmasını sağlar. Farklı sektörlerde yaptığı çalışmalarla alanında fark yaratan hizmetlerimiz, kişi ve kurumsal hesapların yönetilmesini ve gerekli olması halinde belirlenen plan çerçevesinde yenilenmesinde etkilidir.

Yapılan reklam amacına ulaştığı zaman ücret ödenen sistem bu yüzden diğerlerine göre son derece uygun bütçelidir. Kullanıcılarla interaktif olarak iletişime geçme fırsatı sunan sosyal medya, bu özelliğiyle 24 saat canlı kalan bir alan olarak düşünülebilir.

Nazarweb;

* İşini geleceğe taşımak,

* Hedeflerine ulaşmak

* Kurumsal kimlikle uyumlu olarak hedef müşterilerle iletişim halinde olmak isteyenlere profesyonel anlamda kesintisiz hizmet sunar.

Sosyal Medyada Markanıza Bir Kimlik Oluşturun!

Günceli yakalamak isteyen müşterilerimizin itibarını artırmak için yaptığımız çalışmalar sektör dinamiklerine ve ihtiyaçlarına uygun olarak sürdürülür. Marka gücünü kullanmak isteyenler sosyal medya çalışmalarıyla beklentileri en ideal seviyede yakalama şansını elde eder.

Kullanıcılardan gelen geri bildirimlere uygun, özgün ve kaliteli içerik paylaşımları, sadık müşteri kitlesinin oluşması için en büyük etkendir. Sürekli canlı kalmak zorunda olan sosyal medya hesaplarının düzenli olarak beslenmesi gerekir. Yaratıcı içerikler eşliğinde süren paylaşımlar; görseller, videolar ve bilgi verici yazılarıyla kullanıcıların hayatına değer katar.

Müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve memnuniyet yaratmak için son derece önemli bir platform olan sosyal medya, bu özelliğiyle marka kimliği üzerinde de belirleyici rol oynar.

Sosyal medya takibinin yanı sıra itibar ve kriz yönetimi dendiğinde de akla gelen hizmetlerimiz, olası negatif süreçlerin önceden belirlenmesi ve bunlarla ilgili önlemler alınmasını sağlar.

Markaya ait hesapların arama motorlarında da ön planda yer alması için sürdürülen SEO çalışmaları da sosyal medya yönetiminin ayrılmaz bir parçasıdır.

Sayfa ve kampanya planlarının konunun uzmanları tarafından yapıldığı hizmetlerimiz ile siz de her zaman rakiplerinizden bir adım önde olup, sektöre liderlik yapabilirsiniz.

Sanal Dünyanın Gerçeklerini Keşfederken Zaman Kaybetmeyin!

İşletmenize uygun çözümler üreten ekiplerimiz, güncel çözümler eşliğinde müşteri beklentilerinin en iyi şekilde karşılanması için çalışma planları hazırlar. Hedef kitle araştırmasının yapılmasıyla başlayan hizmet paketlerimiz;

* Kampanyaların oluşturulması ve yönetilmesi

* Görsel içeriklerin ve metinlerin oluşturulması

* Hesap yönetimi

* Dijital PR uygulamaları

* Raporlama ve analiz süreçleri eşliğinde sürdürülür.

İşletmenizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun olarak sürdürdüğümüz hizmetlerin süresi değişiklik gösterebilir. Dünyada 2 milyardan fazla kullanıcısı olan sosyal medya platformlarında; nasıl görünür olunacağı, bunun nasıl sürdürüleceği ve firma kazancının artırılmasına yönelik projeler kurumsal kimliğin müşteri gözünde değer kazanmasını da sağlar.

Sunduğumuz sosyal medya yönetimi ve danışmanlığı hizmetleri sayesinde; hesaplarınıza kurumsal bir kimlik kazandırabilir, hedef kitleye ulaşabilir, rakiplerinizin önüne geçebilir ve en önemlisi belirlediğiniz hedeflere uygun sonuçlar elde edebilirsiniz.

Şirketinizin İmajını Emin Ellere Teslim Edin

Sosyal medya hesaplarınızı doğru bir şekilde yöneterek; imajınızı güçlendirebilir, yaptığınız içerik paylaşımlarının tek tıkla milyonlarca kişiye anında ulaşmasını sağlayabiliriz.

Aynı zamanda kurumsal kimliğin dijital ortamdaki yansıması olarak görülen hesaplarınız, müşteri ilişkilerinde olmak istediğiniz yerde konum almanızı kolaylaştırır. Hesaplarınızın profesyonel ekiplerimiz tarafından yönetilmesi;

* Müşteri beklentilerinin karşılanması

* Satış hedeflerinin yakalanması

* Etkileşim sayısının artması

* Hedef kitlenin genişlemesi ve

* İmajın yenilenerek değer kazanması için gereklidir.

Bizi tercih eden müşterilerimizin sosyal medya hesaplarını kurumsal bir anlayışla yönetir ve denetleriz. Müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanması için sürdürdüğümüz çalışmalar, ihtiyaca uygun bir şekilde düzenli olarak güncellenir.

Sosyal Medya Danışmanlığının Sağladığı Avantajlar

Bizi tercih eden müşterilerin sosyal medya hesaplarını kurumsal bir anlayışla takip ederiz. Düzenli olarak artan satış hedefleri ve müşteri memnuniyeti işimizin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Alanında uzman personellerimiz tarafından hazırlanan kaliteli görseller, instagram , facebook , twitter gibi dijital platformlarda paylaşılarak tüketici ilgisinin çekilmesi sağlanır. İnternet satışlarının arttığı günümüzde alışveriş öncesinde firma hakkında bilgi toplamak isteyenlere hizmet veren hesaplar, doğru bir şekilde yönetilerek satış grafiğinin pozitif yönde etkilenmesi desteklenir.

Sizin için En Uygun Strateji Hangisi?

Nazarweb sizin için vereceği sosyal medya yönetim ve danışmanlık hizmetleri öncesinde yaptığınız işe ve sektöre odaklanır. Sosyal medyanın efektif ve başarılı bir şekilde kullanılması için doğru analizler eşliğinde iş planı hazırlayan ekiplerimiz, ekonomik bütçelerle büyük kazançlar elde etmeniz için çalışır.

Markanızın, sattığınız ürün veya sunduğunuz hizmetin ayrılmaz bir parçası olan sosyal medya, bilinirlik ve etkili bir iletişim için de vazgeçilmez bir unsurdur. Maksimum seviyede reklam ve kampanya çalışmasını minimum bütçelerle konumlandırarak potansiyel müşterilerle buluşmaya hazır mısınız?

Sayfayı Paylaş

 Soru ve Sorunlarınız için Her Zaman Ulaşın : 0 422 323 0 333

İletişim