marka tescili

Marka Tescili

Marka tescili hizmetleri sahip olunan fikrin veya sınai mülkiyetlerin haklarına sahip olmakta bu hakların savunulmasını içeren kapsamlı bir hizmet türüdür.

Araştırma, tecrübe ve hukuksal bilgi gerektiren bu hizmetin profesyonel firmalarca verilmesi hak sahibinin çıkarlarının korunması açısından son derece önemlidir.

Nazarweb sizlere kapsamlı olarak fikri ve sınai haklarınızı tescilleme ve tescil sonrasında haklarınızı takip ve değişiklere yönelik çalışmalar konusunda hizmet verdiği gibi haklarınızın yasal olmayan şekillerde kullanımında hukuki desteğini sizlere sunmaktadır.

Marka Tescil Haklarınızı Nazarweb ile Tescilleyin

Size önemsiz gelebilen fikirler ve tasarımlar hayatınızı değiştirebilecek etkilere sahip olabilir. Tüm Dünya bunu destekleyecek örneklerle doludur. Sizin yaratıcı fikirleriniz ile onların arasındaki tek fark tpe marka tescil hizmetleri aracılığıyla hak sahipliğinin elde edilmesidir. Üstelik başvuru süreci sandığınız kadar karmaşık değildir.

Sizin adınıza Nazarweb’in başvuru işlemlerinizi yürütmesini talep ettiğinizde tüm süreç sizler için günlük gerçekleştirilen kısa süreli rutin işlerden farksız bir şekilde gerçekleşecektir.

Gerekli belgeleri sizin adınıza temin eden Nazarweb gerçekleştirdiği başvurularla 8 aya kadar marka tescili alabilmektedir. Bu süreçte geçen süre Türkiye Patent Enstitüsü tarafından verilen tescil kararlarına yapılacak itirazlarla değişebilmektedir.

TPE tarafından gerçekleştirilen inceleme sonrası Resmi Bültende yayınlanan tescil hakkınıza 3 ay içerisinde itiraz gelmemesi halinde hak sahipliğinizi teslim alabilirsiniz.

Nazarweb hak sahipliğini size teslim etmenin ardından haklarınızı koruma, 10 yıl sonunda tescilinizi yenileme ve hak ihlallerinde hukuksal mücadele sürdürme konusunda sizlere hizmetine devam etmektedir. Kapsamlı ve profesyonel olarak tarafımızdan verilen marka tescil hizmetleri fikri hakların yanı sıra;

Endüstriyel Tasarımlar,
Coğrafi İşaretlemeler,
Patentler,
Faydalı Modeller,
Entegre Devre Topoğrafyaları
Sınai haklarını kapsamaktadır. Gelişen Dünya’da ticari rekabette geri kalmamak için siz de fikri ve sınai haklarınızı Nazarweb tescil hizmeti ile güvenceye alarak rakiplerinizin bir adım önüne geçin.

Hak ihlallerine karşı haberiniz olmasa bile sizin adınıza haklarınızı savunacak Nazarweb’in koruması altında olun.

Sayfayı Paylaş

 Soru ve Sorunlarınız için Her Zaman Ulaşın : 0 422 323 0 333

İletişim