Sosyal Medya Reklamları

malatya sosyal medya reklamları

Sosyal medya reklamları geleneksel reklam yöntemlerine göre daha geniş kitleye ulaşmayı başarmaktadır.

Dünya üzerinde milyarlarca kullanıcısı olan sosyal medya ağlarına reklam vermek sanılanın aksine geleneksel reklam yöntemlerine göre fiyat avantajı sağlamaktadır.

Sosyal medyanın gücünü fark eden büyük şirketler reklam tercihlerini bu platforma yönlendirirken siz de ticari rekabette sizi bir adım öne geçirecek bu güçten faydalanın.

İçinde bulunduğumuz teknoloji çağında daha geniş kitlelere ulaşmanın daha hesaplı yolunu sizlere sunan sosyal medya araçlarında ürün reklamlarınıza yer vermek istiyorsanız biz sizi hedeflerinize en kısa yoldan sizleri ulaştırıyoruz.

Google, Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, LinkedIn,  başta olmak üzere ülkemiz ve tüm Dünya’da yüksek kullanıcı sayısına sahip platformlara reklam vermenizi sağlayarak sosyal medya kullanıcıları ile sizi etkileşime geçirmenin uygun maliyetli yollarını sunuyoruz.

Sosyal Medyanın Pazarlama Gücü

Sosyal medya reklamları geniş kitlelere ulaşabilmenin yanında hedef kitle seçimi yaparak sosyal medya kullanıcılarının ilgi alanlarına yönelik reklam içeriklerini görüntülemelerini sağlamaktadır.

Kullanıcıların Google aramaları, izlenen film ve diziler, hobiler, internet alışverişleri ve incelediği ürünler gibi bilgiler kayıt altına alınarak sosyal medya kullanıcısına ulaştırılacak reklamlarda bu verilerden yararlanılır.

Kişiye özel reklam içeriği sunulmasına olanak tanıması onu geleneksel reklamlara göre her zaman bir adım öne çıkartarak yayınlanan reklamlardan sonuç alınma başarısının yüksek oranlarda gerçekleşmesini sağlar.

Nazarweb vermek istediğiniz sosyal medya reklamları için sizlere en çok günlük kullanım gerçekleştirilen platformların kapısını açarak;

  • Satışını gerçekleştirdiğiniz ürünü/hizmeti ilgilenen kitlelere ulaştırarak potansiyel müşterilerinizle düşük maliyetlerle buluşma fırsatı tanır.
  • Reklam bütçelerinizi sizin belirlemenize olanak tanır.
  • Tanıtımınızı ülke sınırları dışına çıkartarak tüm Dünya’daki müşterilerinize bir reklamla ulaşmanızı sağlar.
  • Sizlere sunulan raporlar doğrultusunda reklamlarınızın görüntüleneceği saat dilimi ve bölge seçimini yaparak tanıtımınız için en verimli olacak şartları belirler.
  • Reklamlarınızda yakaladığınız performansları ölçerek yatırım geri dönüş sürenizi hesaplar ve gerektiğinde reklam içeriklerinde hızlı değişim ve dönüşümler gerçekleştirir.
  • Reklamlarınıza sağlanan mobil uyumluluk sayesinde cep telefonu kullanımı sırasında bile hedef kitlesi ile buluşabilir.
  • İletişime dayalı reklam içerikleri hazırlayarak sonuç odaklı çözümler sunar.