Hava Çekimleri

malatya hava çekimi

Hava Çekimi hizmetleri ile kusursuz ve izlerken heyecan verici tanıtımlar gerçekleştirilebilmektedir. İşletmelerin gerçekleştireceği proje tanıtımlarında, arazi çekimlerinde, ulaştırma projelerinde, alt yapı projelerinde ve açılış törenlerinde başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarda hava çekimi hizmeti sunmaktayız.

Bünyemizdeki  Profesyonel drone pilotları ile 4K görüntülerle kurumsal müşterilerin internet sitelerinde ve tanıtımlarında kullanılmak üzere profesyonel çekimler gerçekleştiriyoruz.

Gelişen Dünya’nın sunduğu ayrıcalıklardan herkesten önce yararlanarak rakiplerinizden daima bir adım önde olmak için vakit kaybetmeden yararlanın.

Teknolojinin hayatımıza getirdiği yeniliklerden üst düzeyde faydalanarak rekabetçi yapınızı korumak için  size sunduğumuz çözümler arasında yenilikçi ve profesyonelce gerçekleştirilen tüm hizmetler, kurumsal yapınıza yakışır faaliyetlere imza atmanızda yardımcı olacaktır.

Hava çekimi hizmetleri klasik fotoğrafçılığın ve kamera kayıtlarının devrini sonlandıran drone kullanılarak;

  • Kamu kurumlarının ve kurumsal firmaların web sitelerine yüksek görüntü kalitesine sahip tanıtım filmleri çekilmesi,
  • Çok sayıda bloktan oluşan konut projelerinin pazarlama amaçlı tanıtım filmlerinin çekilmesi,
  • Endüstriye tesislerin havadan görüntülenerek müşteri sunumları ve ticari bağlantılarda kullanılmak üzere çekilmesi,
  • Gerçekleştirilecek proje için arsa detaylarının elde edilmesi için havadan proje alanının çekilmesi,
  • Yurt dışı basında tanıtımı yapılmak istenen eğlence mekanlarının, tarihi yapıların ve otellerin tanıtım filmlerinin çekilmesi,
  • Gerçekleşen önemli davetlerin, açılış programlarının ve kokteyl programlarının kayıt altına alınması için çeşitli açılardan programların çekilmesi,
  • Kamu kurumları tarafından ihale edilen liman, demir yolu, baraj, karayolu, elektrik santrali, vb. projelerin inşa aşamalarının kaydedilmesi amacıyla havadan ve çeşitli açılardan çekilmesi

gibi işlerde  Nazarweb olarak  size aradığınız teknolojik desteği sunmaktayız. Uzun uçuş sürecine sahip drone envanterimizle tüm kurumsal ihtiyaçlarınızda sizlere hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

Yetkin personel ve kaliteli envanterimize rağmen uygun fiyatlarla gerçekleştirdiğimiz hizmetleri ile hem kaliteli hem ekonomik çözümler sunmaktayız.