Firma Tanıtım ve Ürün Videoları

Firma ve Ürün Tanıtım Videoları

Ürün ve Şirket Videoları sosyal medyanın gelişimi ile birlikte kendisine sayısız paylaşım alanı buldu.

Sosyal medya kullanıcı sayısının artması, iletişim araçlarında daha fazla zaman harcanması ve yüksek hızda internete olan erişim kolaylığı ile geleneksel reklam filmlerinin yerini almaya başlayan tanıtım videoları daha geniş kitlelere hitap etmenin en kestirme yolu olarak işletmelerin ilk tercihleri arasında yerini almaktadır.

Videoları ister sosyal medya hesaplarınızda, ister televizyon reklamlarında isterseniz web siteniz üzerinde yayınlayarak hedeflediğiniz ürün/hizmet tanıtımını başarı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Yayınlanan videolarınız sonrasında müşterilerinizden aldığınız olumlu geri dönüşler ve artan tanınırlığınız nedeniyle verdiğiniz doğru kararın avantajlarını uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Ürün ve Tanıtım Videoları Nasıl Daha Etkili Çekilir?

Kurumsal ihtiyaçlar için bir ürün, proje veya firma tanıtımı için çekilen tanıtım filmleri, internet kullanımında meydana gelen artış nedeniyle işletmelerin sıklıkla tercih ettiği tanıtım araçları arasında yeri alıyor. Bir firmanın videosu uzun zaman boyunca hafızalardan silinmezken bir başka firmanın videosunun bekleneni veremeyerek unutulmaya yüz tuttuğuna defalarca kez şahit olmuşsunuzdur. Bu farkın nedenini sıralamak gerekirse akılda kılıcı videolarda;

Yaratıcı kurgular oluşturulmalı,
Videoda kullanılan müzik iyi seçilmeli,
Videolar yüksek kaliteli görüntüye sahip olarak işitsel olduğu kadar görsel olarak da beğenilmeli,
Özgün fikirler işlenmeli,
Video içerisinde yazı kullanılmamalı,
Hedef kitleye hitap edebilmelidir.
Akılda kalıcı Tanıtım videoları için Nazarweb’i tercih edin !
Çalışmalarımızda öncelikle faaliyet alanınıza, üretimi gerçekleştirdiği ürünün/hizmetin hitap ettiği müşteri portföyüne odaklanırız.
Gerçekleştirdiğimiz detaylı araştırmalar ile elde ettiğimiz veriler eşliğinde özgün ve yaratıcı senaryolar hazırlayarak fikir alışverişinde bulunuruz.
Talep ettiğiniz iyileştirme taleplerini dikkate alarak son düzenlemeleri yapar ve teslim ederiz.

Sayfayı Paylaş

 Soru ve Sorunlarınız için Her Zaman Ulaşın : 0 422 323 0 333

İletişim