e ticaret yazılımı

E-Ticaret Yazılımları

E-ticaret Uygulamaları ile internet üzerinden satış yapmak istiyorsanız Nazarweb e-ticaret sistemleri size kazancın kapısını ardına kadar açmayı başaracaktır.

Personel istihdamı ve dükkan kirası derdinden kurtularak istediğiniz ürünün satışını gerçekleştirebileceğiniz paket içerikleri ile kullanışlı ve şık çözümler elde edebilirsiniz.

Zengin görsel içerikleri, kullanışlı kodlamaları ve özgün ara yüz tasarımları kullanılarak hazırlanan Nazarweb E-Ticaret çözümleri ile girişiminizi faaliyete geçirebilirsiniz.

Teknoloji çağında tüm kurum ve kuruluşlar dijital dönüşümünü tamamlarken siz hala bu gelişmelere şüphe ile yaklaşıyorsanız Nazarweb ile iletişime geçerek size sunulan seçenekler ve sağlayacağınız avantajlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Nazarweb tarafından sunulan hizmet site tasarımı ile sınırlı kalmamakta olup size pazarda daha çok pay sahibi yapacak video içeriklerinin hazırlanması ve Seo hizmetlerinin verilmesi ile bir bütün olarak sunulan paketlerle potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Neden E-Ticaret Sitesi ?

  • Klasik işyerlerinin müşteri kitlesi bulundukları bölge ile sınırlı iken online alışveriş sitesi sahiplerinin müşteri portföyü internetin olduğu tüm alanları kapsamaktadır.
  • Dükkan kirası, personel gideri, faturalar, stopaj, vb. giderlerden muaf olarak maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.
  • Düşük maliyetli ürünlerinizi tüm Dünya’da satışa sunarak rekabette avantaj sağlayabilirsiniz.
  • Satışını gerçekleştireceğiniz ürünlerde bir kısıtlama ile karşılaşmayacağınız için dilediğiniz çeşitte ürünü tek bir platform üzerinde satışa sunabilirsiniz.
  • Sitenizi müşteri yorumlarına açarak ürünlerinizden duyulan memnuniyet ifadelerine tüm internet kullanıcılarının ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  • Reklamlarınızı yayınlamak için ek bir maliyet ödemenize gerek kalmadan kendi siteniz üzerinden ürün tanıtımları gerçekleştirebilirsiniz.
  • Klasik mağaza sisteminde olduğu gibi sürekli dükkan beklemek yerine internet bağlantısına sahip olduğunuz herhangi bir ortamdan mağazanıza ulaşabilirsiniz.
  • Sürekli başında durulmaması nedeniyle tam zamanlı başka bir işte çalışarak ek gelir elde etme şansına kavuşabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş

 Soru ve Sorunlarınız için Her Zaman Ulaşın : 0 422 323 0 333

İletişim