Kalite Politikamız
Kalite Politikamız

Modern

Oluşturduğumuz tüm web tasarımı projelerini kurumunuza özel dizayn ediyoruz.  kurumsal kimliğinize uygun olarak tasarlanan web projesi; tasarım departmanımızın görsel beceleri doğrultusunda son derece modern aynı zamanda kullanımı kolay yönetim panelleri ile sizin istediğiniz gibi bir proje ortaya çıkarıyoruz.

Kullanılabilirlik

Tüm detayları düşünen ekibimizin oluşturdurduğu web tasarımı projeleri son derece kolay kullanımına sahiptir.  Özellikle sektörel bilgisini ön planda bulundurarak oluşturulan web tasarımı projeleri gerek sektörel gereksede genel kullanıcılar tarafından son derece kolay kullanılmaktadır.

 

Web Tarayıcılarına Uyumluluk

Kullanıcıların kullandıkları web tarayıcılarına uyumluluk. İnternet dünyasında en çok kullanılan Explorer 7, Explorer 8, Explorer 9, Google Chrome, Yandex Browser, Safari gibi web tarayıcıları tam uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. 

SEO

Her internet projesinin en çok ihtiyacı olan özelliktir. Kurumların ürün ve hizmetlerini satabilmeleri için arama motorlarında bulunabilirlik özelliğinin ne derece önemli olduğunun farkındayız. Nazarweb  web tasarımı projelerinde  SEO açısında var olan tüm teknik detaylar tüm müşterilerimizin için oluşturulan web tasarımı projelerine eklenmektedir.

 

NAZARWEB KURUMSAL
Nazarweb İnternet Hizmetleri, yazılım ve tasarım alanında yenilikçi bir şirket olarak sektörde siz değerli müşterileri için hizmet vermektedir. Profesyonel ekibi ve kurumsal yapısıyla ihtiyaçlarınızı en iyi çözümler üreterek uzman yazılım ve grafiker kadrosuyla karşılamaya devam etmektedir.
İLETİŞİM

Malatya Web Tasarım - Nazarweb Bilişim Teknolojileri

Kavaklıbağ mah. halep cad. ilyasoğlu iş mrk. kat:2 no:4 MALATYA
Tel: 0 422 323 0 333  Faks: 0 422 323 0 333
E-Posta : cumali@nazarweb.com.tr
SOSYAL MEDYA
Facebook Google Plus
Copyright © 2001 - 2018